OILexpo

7. Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu

3 - 5 października 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo 2017. Wzorem minionej, wydarzenie odbędzie się jednocześnie z Międzynarodowymi Targami Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX oraz Międzynarodowymi Targami Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów - WIRTOTECHNOLOGIA.
 
 
 
 
Miniona edycja w Expo Silesia to przygotowane przez Wystawców, niekiedy wręcz imponujące stoiska, które po raz kolejny zajęły przestrzeń dwóch hal, tj. 15 tys. m kw.  Na targowy sukces złożyła się nie tylko atrakcyjna oferta 500 Wystawców z 18 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek, ale i program 10 wykładów, seminariów i konsultacji dedykowanych specjalistom. Targi odwiedziło blisko 10 tys. zwiedzających - ekspertów z branży. Podczas wystawy można było obejrzeć 450 maszyn w ruchu. Oto najkrótsze podsumowanie najważniejszych w Polsce targów, które sukcesywnie wyznaczają trendy!
 
 


 

Warto wspomnieć, że Targi zostaną objęte Honorowym Patronatem przez Ministerstwo Gospodarki oraz otrzymały wsparcie od wielu innych znaczących w branży instytucji i mediów, które z pewnością przyczynią się do sukcesu tego wydarzenia. 

Targom towarzyszą również inne wydarzenia przemysłowe, dzięki którym targi stały się profesjonalną platformą wymiany poglądów i doświadczeń w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski. Podczas targów odbywa się prestiżowy konkursu o Medale i Wyróżnienia Expo Silesia, a także szereg konferencji, warsztatów i seminariów, m.in.: ŚRODOWISKOWE SEMINARIUM TRIBOLOGÓW nt. Współczesnych problemów smarowania maszyn i urządzeń. Coroczne spotkanie Tribologów organizowane było przez przedstawicieli Politechniki Śląskiej oraz Polskiego Towarzystwa Trybologicznego Oddział Śląsk

 
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Pozdrawiamy
Zespół Targów OILexpo