INDUSTRYmeeting

Targi Technologii Przemysłowych

28 lutego - 2 marca 2017

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"



Zespół INDUSTRYmeeting

 

ExpoCUTTING, GRINDexpo:

BRAZINGexpo, KOMPOZYTmeeting:

 

Wiktor Pobacha

tel.: +48 32 7887 538

fax: +48 32 7887 502

kom.: +48 510 030 472

e-mail: wiktor.pobacha@exposilesia.pl

 

Wioletta Błońska-Dudek

tel.: +48 32 788 75 06  

fax.: +48 32 788 75 25

kom.: +48 510 031 732

e-mail: wioletta.blonska@exposilesia.pl

 

 

Patrycja Zadros-Tarka

tel.:    +48 32 78 87 566 
fax:    +48 32 78 87 526
kom.: +48 510 031 690

e-mail: patrycja.zadros@exposilesia.pl

 

 

Sylwia Kucia 

tel.:    +48 32 78 87 554   
fax:    +48 32 78 87 526
kom.: +48 515 220 049

e-mail: sylwia.kucia@exposilesia.pl

 

 

Agnieszka Miklas - Dyrektor Grupy Projektów

tel.:    +48 32 78 87 519  
fax:    +48 32 78 87 526
kom.: +48 510 031 684
e-mail: agnieszka.miklas@exposilesia.pl

 

Jarosław Bukowski -  Promocja Projektu

tel.:    +48 41 367 78 662

fax:    +48 32 78 87 526

kom.: +48 510 031 685

e-mail: jaroslaw.bukowski@exposilesia.pl

 Anita Zaręba-Hećko - księgowość

tel.: +48 32 7887 546

kom.: +48 515 220 043

e-mail: anita.zareba@exposilesia.pl

 

Aleksandra Jakóbik - sekcja projektowania stoisk

tel.: +48 32 7887 518

kom.: +48 515 220 072

e-mail: aleksandra.jakobik@exposilesia.pl

Maciej Szumiec - kierownik pawilonu

tel.: +48 32 7887 505

kom.: +48 510 030 326

e-mail: maciej.szumiec@exposilesia.pl

 

 

 

Zadzwoń lub wyślij wiadomość. Odpowiemy niezwłocznie!
 
Adres do korespondencji:
Centrum Targowo-Wystawiennicze
Expo Silesia
41-219 Sosnowiec
ul. Braci Mieroszewskich 124

tel. 032 78 87 500     
fax 032 78 87 502
e-mail: exposilesia@exposilesia.pl
 
Biuro w Kielcach:
tel.: +48 41 367 86 50     
fax: +48 32 788 75 02
e-mail: expo@exposilesia.pl

 

Dane spółki:
Expo Silesia Sp. z o.o.
41-219 Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 124
NIP: 959-17-26-258
REGON: 260077082
KRS: 0000252032
Kapitał zakładowy: 1.227.000 PLN