EXPOShooting

Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu

13 - 14 maja 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"EXPOShooting - Targi z targetem na sukces!

 

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji Targów Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting. To kolejne, obok EXPOGołębie, EXPOHunting i ExpoEXTREME targi z pasją realizowane z powodzeniem w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia.

   
Podczas poprzedniej edycji ExpoShooting i ExpoEXTREME ekspozycja zajęła przestrzeń niemal całej hali naszego ośrodka, gdzie swoją ofertę zaprezentowało 79 Wystawców. Targi odwiedziło blisko 3,5 tys. zwiedzających - dystrybutorów i klientów indywidualnych.  Na sukces EXPOShooting złożył się również bogaty program wydarzeń towarzyszących.


Targi EXPOShooting zostały stworzone z myślą o osobach zainteresowanych bronią pneumatyczną, palną, czarnoprochową oraz kolekcjonerską. Na odwiedzających czekało wiele atrakcji min.: zawody strzeleckie, czwarty otwarty turniej airsoftowy CQB, strzelnice ASG, strzelnice łucznicze, stanowiska do strzelania z broni pneumatycznej do 17J, dynamiczne pokazy i prezentacje, turniej Juggera, a także strefa fantastyki militarnej.


Zachęcamy do zapoznania się z podsumowaniem Targów ExpoShooting 2016:

 podsumowanie  galeria