EXPOHunting

6. Międzynarodowe Targi Łowieckie

10-12 kwietnia 2015

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook.


Prowadzisz stronę internetową o tematyce łowieckiej?

Weź udział w konkursie "O Złote Dajrot"!

Finał podczas EXPOHunting!


EXPOHunting - wyznaczają trendy

 

EXPOHunting stworzyliśmy z myślą o braci łowieckiej. Są one doskonałą okazją do spotkań z pasjonatami myślistwa i przyrody nie tylko z Polski, ale także z Czech, Słowacji, Węgier i Niemiec. Stwarzają możliwość zapoznania się z nowościami, prezentowanymi przez liderów branży. Sukcesywny rozwój imprezy sprawia, że stały się one marką rozpoznawalną w Europie. Szóste Targi EXPOHunting odbędą się w dn. 10-12 kwietnia 2015r.

 

UWAGA! Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grona Wystawców EXPOHunting zapraszamy do pilnego kontaktu! Do Targów pozostało 5 miesięcy, a 2/3 powierzchni jest już zarezerwowane! Nie zwlekaj i ustrzel dobrą lokalizację dla Swojej firmy!

EXPOHunting

Na targowy sukces EXPOHunting 2014 złożyła się nie tylko atrakcyjna oferta Wystawców z 14 krajów, ale i rekordowy program blisko 40 wydarzeń dla gości targowych. Na powierzchni ekspozycyjnej większej o 24% w porównaniu do roku ubiegłego, a jednocześnie 10-krotnie większej w stosunku do pierwszej edycji, swoją ofertę przedstawiło ponad 160 firm, reprezentujących blisko 400 światowych marek. Targi odwiedziło ponad 8 tys. zwiedzających!  Zobacz, co działo się w targowej kniei EXPOHunting 2014:

 fotogaleria   

podsumowanie

relacja video 

 

Dlaczego warto uczestniczyć w EXPOHunting?

 

Poznaj 7 najważniejszych powodów, dlaczego warto uczestniczyć w EXPOHunting! Oto nasze atuty! [zobacz prezentację]

√ Doświadczenie i targowy sukces

√ Różnorodność, nowości, inspiracje

√ Najwyższe standardy

√ Lokalizacja gwarantem dotarcia do klientów

√ Atrakcje dla zwiedzających

√ Patroni, Partnerzy i Wystawcy

√ Promocja w branżowej kniei