ExpoEXTREME

Targi Sportów Ekstremalnych i Aktywnego Wypoczynku

6 - 8 maja 2016

Zarejestruj się on-line i zdobądź ulgowy bilet wstępu -> Zakładka 'dla zwiedzających'!

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Weekend ekstremalnych emocji w Expo Silesia!


W Sosnowcu zakończyła się premierowa edycja Targów Sportów Ekstremalnych i Aktywnego Wypoczynku ExpoEXTREME. To kolejne, obok EXPOGołębie, EXPOHunting i EXPOShooting targi z pasją realizowane z powodzeniem w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia. Tegoroczna ekspozycja zajęła przestrzeń całej hali naszego ośrodka, gdzie swoją ofertę zaprezentowało 79 Wystawców. Targi odwiedziło blisko 3,5 tys. zwiedzających - dystrybutorów i klientów indywidualnych.


Targi ExpoEXTREME zostały stworzone z myślą o osobach, które twórczo, aktywnie i nietypowo lubią spędzać czas wolny. Na sukces ExpoEXTREME złożył się bogaty program wydarzeń towarzyszących. Zwiedzający mogli spróbować swoich sił na: deskorolkach elektrycznych, ściance wspinaczkowej, torze skimboardowym, strefie Parkour i Street Workout, mountainboardzie i specjalnie przygotowanej do tego rampie. Dużą dawkę wrażeń zapewniło po raz pierwszy zorganizowane na Targach pokazy morsowania oraz specjalny trening z przeszkodami Barbarian Challange.

 

  

  

  

 

podsumowanie

galeria

 

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ I POMOC W TWORZENIU WYDARZENIA WSZYSTKIM WYSTAWCOM I PARTNEROM! ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ TARGÓW EXPOEXTREME 12-14 MAJA 2017 ROKU!