AUTO MOTO SHOW

Targi Motoryzacyjne

16 - 17 września 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Firma Auto Correct 2000 PRACOWNIA RENOWACJI POJAZDÓW ZABYTKOWYCH  BOGDAN STRZELECKI istnieje na rynku od 1985 roku realizując najbardziej wymagające projekty naszych i zagranicznych klientów w zakresie pełnej renowacji samochodów zabytkowych.

 

 

Do obejrzenia na Auto Moto Show:
Mercedes Benz 220SE Ponton 1959   W128
Pojemność silnika 2195ccm, 116KM, 6-cio cylindrowy, rzędowy
Skrzynia manualna
Pojazd po pełnej renowacji

 
Realizujemy marzenia koneserów i miłośników motoryzacji, którzy pragną być w ścisłym kontakcie z najpiękniejszymi pojazdami, które dla wielu są nieosiągalne, a w obecnym czasie stanowią również źródło szyku, splendoru oraz prestiżu społecznego, a co najważniejsze w tym wszystkim  LOKATĘ KAPITAŁU.

Nasze odrestaurowane pojazdy od wielu już lat zostały docenione nie tylko przez rodzimych klientów i fachowców w kraju, ale także za granicą, czego dowodem jest udział i znamienite nagrody Naszych Klientów w imprezach pojazdów zabytkowych w całej Europie, w tym 3 tytuły GRAND PRIX (LWÓW 2013, MotoClassic Wrocław 2015 oraz MONTRESOR FRANCJA 2016).

 

 
 Do obejrzenia na Auto Moto Show:
Mercedes Benz 230SL Pagoda 1964  W113
Pojemność silnika 2306ccm, 150KM, 6-cio cylindrowy rzędowy
Skrzynia manualna
Pojazd po pełnej renowacji

 

W 2009 roku nasza Firma prezentowała 3 pojazdy z 12 ścisłej czołówki Polskiej  Kadry Narodowej pojazdów zabytkowych na prestiżowej imprezie związanej z obchodami 100 lecia założenia firmy BUGATTI w Mullhouse we Francji. Od 2008 roku  Firma ma prawo sygnowania swoich odrestaurowanych pojazdów zza oceanu logo największego amerykańskiego KLUBU POJAZDÓW ANTYCZNYCH AACA będąc jednocześnie jego członkiem. W 2015 roku otrzymaliśmy Certyfikat  MERCEDES BENZ   WebParts  do doboru i zamawiania Oryginalnych Części.

 

 
 Do obejrzenia na Auto Moto Show:
American La France Speedster 1919, type 12
Pojemność silnika 14500ccm, 130KM, 6-cio cylindrowy rzędowy, napęd łańcuchowy
Skrzynia biegów manualna
Pojazd po pełnej renowacji

 

Rok 2017 przyniósł nam z kolei tytuł GOLDEN PARTNER  NOVOL for classic car za kompleksowe stosowanie technologii renowacji pojazdów zabytkowych  jako jednej z dwóch wytypowanych firm w Polsce, przystając tym samym do grona Professional MEMBER of FIFA (FEDERATION INTERNATIONALE VEHICULES ANCIENS).

 

 
 Do obejrzenia na Auto Moto Show:
Mercedes Benz 170 SAC 1951,  W136
Pojemność silnika 1767ccm, 52KM, 4 cylindrowy rzędowy
Skrzynia manualna
Pojazd po pełnej renowacji

 
Ponadto będą pokazane:
- Mercedes Pagoda przed renowacją
- Mercedes Pagoda w trakcie renowacji
- Mercedes Pagoda po renowacji (wymieniony wyżej)
- Silnik mercedes pagoda 250 przed renowacją i po renowacji
- Mercedes GLS


Firma znajduje się pod stałą opieką techniczną i technologiczną NOVOL, a restaurowane u nas pojazdy są certyfikowane indywidualnie.
 
www.acoldtimer.pl